HİZMETLERİMİZ

ODALARIMIZ

2 ve 4 kişilik aydınlık, ferah ve geniş odalarımızın tamamının zemini laminant parke kaplı olup, her odada ortopedik yatak, gardırop ve çalışma masası mevcuttur. Merkezi kalorifer sistemi ile ısınması sağlanan odalarımızda; çalışma, dinlenme, iletişim ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

BİLGİSAYAR VE SINIRSIZ İNTERNET
Kafeteryamızda sınırsız şekilde internete bağlı olan bilgisayarlarımızı öğrencilerimiz diledikleri gibi ücretsiz kullanabilmektedir. Ayrıca Yurdumuzda 24 saat sınırsız wireless bağlantısı mevcuttur.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ VE ÜTÜ
Yurdumuzda bulunan çamaşır makineleri ve ütülerden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak yararlanıp, öğrenciler için büyük sorun olan çamaşır ve ütü sorununuzu da kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

UYDU TELEVİZYON
Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, Kafeteryamızda bulunan çok kanallı uydu televizyon sisteminden seyredebilirsiniz.

ETÜT SALONU
Yurdumuzda bulunan geniş, ferah ve sessiz olan 24 saat açık etüt salonumuzda; toplu ve bireysel olarak ders çalışma imkânı bulabilirsiniz.

YEMEKHANE
Kurum Mutfağımızda uzman aşçımız tarafından, hijyen koşullarına önem verilerek, öğrencilerimizin istekleri de göz önünde bulundurularak ve günlük kalori ihtiyacı hesaplanarak hazırlanan sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

KANTİN & KAFETERYA
Yurdumuzda bulunan geniş ve ferah Kantin – kafeteryada; ferah ortamda dinlenebilmekte ve vakit geçirilebilmektedir.
REVİR VE SAĞLIK
Yurt bünyesinde bulunan revir odası acil durumlarda müdahaleye imkân verecek şekilde düzenlenmiştir. Tüm öğrencilerimiz, olabilecek her türlü sağlık problemlerinde idari personelimiz kontrolünde en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırılarak ilk yardım müdahalesi yapılmaktadır.

24 SAAT SICAK SU
Yurdumuzdaki banyo ve duşlarda 24 saat sıcak su mevcut olup, günün her saatinde faydalanılabilmektedir.

TEMİZLİK
Yurdumuzdaki temizlik, yurttaki görevliler tarafından günün belirli saatlerinde, düzenli ve titiz bir şekilde yapıldığı için; hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı içerisinde kalabilirsiniz.